DRIVER 620 DeltaDore


DRIVER 620 DeltaDore - Infratopení, přímotopy a sálavé panely

Navštivte náš internetový obchod Přímotopy/Infratopení
Diskuzní fórum věnované infratopení, elektrickým přímotopům a sálavým panelům.


Vybrat
Stránka: | 1 |

DRIVER 620 DeltaDore

Jindřich Nový

2018-03-14 22:50:14
dobrý den, rád bych vyměnil starý zásuvkový přímotop za modernější. dále bych si k němu chtěl pořídit regulátor asi DRIVER 620 DeltaDore, který funguje přes pilotní vodič. když si koupím přímotop také s pilotním vodičem stačí jen předělat původní elektrickou zásuvku, tzn. nemusí se sekat a natahovat vedení pro spojení regulátoru a přímotopu? regulátor se dá napojit také na předělanou el. zásuvku v jednom okruhu?
je někaký regulátor, který by se dal ovládat přes wifi, nebo telefon?
děkuji

David Bláha

2018-03-15 14:18:39
Dobrý den,
Driver 620 míří na zákazníky, kteří chtějí ovládat hodně přímotopů najednou a v podstatě tím suplovat centrální regulaci. Klíčové je, čeho vlastně chcete dosáhnout a to jste nezmínil, možná k tomu vede jednodušší a levnější cesta.
Přímotopy s pilotním vodičem v naší nabídce jsou zařízení třídy II. s dvouvodičovým připojením k síti, třetí vodič je pilotní. Ne všechny přímotopy na trhu jsou zařízení třídy II. a pro připojení včetně pilotního vodiče mohou potřebovat vodiče čtyři. Přímotop pro trvalé vytápění by měl být připojen k samostatně jištěnému okruhu a s přímým propojením vodičem s Driverem 620 v případě požadavku na ovládání tímto driverem. Stav elektroinstalace a možnosti připojení by měl na místě s přihlédnutím k vybranému topidlu posoudit váš elektrikář.
----------------------------------------
David Bláha
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis