Volba typu topeni v posilovne


Volba typu topeni v posilovne - Infratopení, přímotopy a sálavé panely

Navštivte náš internetový obchod Přímotopy/Infratopení
Diskuzní fórum věnované infratopení, elektrickým přímotopům a sálavým panelům.


Vybrat
Stránka: | 1 |

Volba typu topeni v posilovne

Ales Vykoukal

2022-09-16 19:21:33
Dobry den,
rad bych ziskal radu, jaky typ topeni pouzit v posilovne.
V dome, kde mam garaz, jsem vytvoril pricku a tim mi vznikla mistnost, kde jsem se rozhodl udelat posilovnu. Mistnost je 2,7 x 4,7 m a vyska stropu je 2,6 m (~33 m3). Mistnost je zateplena. Posilovna bude vyuzivana max. 2 hodiny denne cleny rodiny. Cviceni nemusi v dany den navazovat, to znamena, ze nekdo bude cvicit od 17:00 do 18:00 a jiny prijde od 17:00 do 20:00.
Nevim jaky druh topeni vybrat, aby to bylo ekonomicke a tepelna pohoda okolo 15 °C, dale moznost nejakeho dalkoveho zapnuti a vypnuti (mozna i kontrola, zda se topi, kdyz deti zapomenou pri odchodu vypnout topeni).
Prosim o doporuceni.
----------------------------------------
A.Vykoukal

David Bláha

2022-09-19 14:39:12
Dobrý den,
je-li prostor přijatelně zateplen jak uvádíte, dal bych pro takto nárazový provoz na strop dva nízkoteplotní sálavé panely 600W, viz. odkaz. Sálání bude poskytovat zvýšený komfort už několik minut po zapnutí, výsledný efekt závisí mj. také na výchozí teplotě vzduchu. Dálkové zapnutí můžete provádět napříkad WiFi termostatem TFT v naší nabídce.
» http://www.primotopy.eu/infrapanely-i-pro-zdravotnictvi-hladky-povrch-stropni-nastenne/ ----------------------------------------
David Bláha
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis