Mramorové sálavé panely


Mramorové sálavé panely - Infratopení, přímotopy a sálavé panely

Navštivte náš internetový obchod Přímotopy/Infratopení
Diskuzní fórum věnované infratopení, elektrickým přímotopům a sálavým panelům.


Vybrat
Stránka: | 1 |

Mramorové sálavé panely

Běhounková Jaroslava

2012-09-18 13:12:35
Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat. Mám v cihlovém bytě v každé místnosti akumulační kamna. Postupně bych je chtěla vyměnit a líbí se mě mramorové sálavé panely. Jelikož sousedé mají klasické přímotopy a mají v bytě zimu, chtěla bych se zeptat, zda tyto sálavé přímotopy byt vytopí. Jedná se omístnot 4x 5 m. Ještě jsem se chtěla zeptat, když mám od elektráren hodiny na noční proud a v ostatních místnostech by zatím zůstaly akumulačky, zda je to vůbec možné. Moc děkuji za odpověĬ.
----------------------------------------
Běhounková Jaroslava

David Bláha

2012-09-19 12:30:48
Dobrý den,
zda nějaké topidlo prostor vytopí nebo ne je pouze otázka vhodné dimenzace. Pokud topení poddimenzujete, bude vám zima. Úsporného provozu se nedosahuje poddimenzováním topidel, ale vhodným a přesným regulováním topidel s vysokým podílem sálání. Taková topidla mají na teplotní komfort podobné účinky jako nízkoteplotní velkoplošné topení - podlahové topení. Na základě podrobnějších informací vám topení rádi navrhneme, kontaktujte nás telefonem nebo e-mailem. Přikládám odkaz na naše video o dimenzaci elektrického topení:
» https://www.primotopy.eu/94,0,Video-sekce.html?p=p_95&sName=Navrh-topneho-vykonu ----------------------------------------
David Bláha
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis