půdní byt


půdní byt - Infratopení, přímotopy a sálavé panely

Navštivte náš internetový obchod Přímotopy/Infratopení
Diskuzní fórum věnované infratopení, elektrickým přímotopům a sálavým panelům.


Vybrat
Stránka: | 1 |

půdní byt

tomáš

2012-12-05 22:40:48
Dobrý den, mám půdní byt o velikosti 50 m. Vytápění budu řešit elektrickými přímotopy. Vás bych se chtěl zeptat, jaké doporučujete? Potřeboval bych přímotop, který již obsahuje vidlici do zásuvky, budu řešit každou místnost zvlášť, nevím tedy jestli je vhodnější atlantik nebo řadu et. Dále mě zaujal sálavý konvektor, ale nevím, zda se hodí pro můj byt, jelikož mám nízké stropy.
----------------------------------------
tom

David Bláha

2012-12-06 15:02:04
Dobrý den,
doporučuji Vám sálavý přímotop Ecoflex Premier, protože je podstatně úspornější i komfortnější. Více informací v přiloženém odkazu na naše video, nebo v sekci Rychlý rádce. Nízké stropy nejsou překážkou, pokud se infračervené vlnění šíří směrem od stěn jako u přímotopu Ecoflex Premier. Všechny prodávané přímotopy jsou opatřeny připojovacím kabelem bez vidlice, protože se standardně počítá s připojením do instalační krabice. Odborný elektrikář Vám za několik minut vidlici může nainstalovat.
» https://www.primotopy.eu/94,0,VIDEO-RADCE.html?p=p_97&sName=Primotop-nebo-topny-panel ----------------------------------------
David Bláha
Stránka: | 1 |
Příspěvek
Jméno
Obsah
Podpis